‪‪‪”ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE ARALIK'TA ARALIKSIZ SEVGİ” PROJESİ

‪‪‪"ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE ARALIK'TA ARALIKSIZ SEVGİ" PROJESİ


Ocak 2017 Tarihinde Yayınlandı.

Diyarbakır’da faaliyet gösteren Özel Eflatun Eğitim Köyü tarafından yapılan kermeste toplanan para ile 25 engelli vatandaşa tekerlekli sandalye alındı. Diyarbakır Engelliler Derneği Başkanı Satılış,bu anlamlı çalışma nedeniyle okul yönetimi ve öğrenci velilerine teşekkür etti.

ÖNCE KERMES,SONRA YARDIM

Diyarbakır’da faaliyet gösteren Özel Eflatun Eğitim Köyü,önce öğrenci velilerinin katılımı ile kermes düzenledi,ardında kermeste toplanan paralar ile 25 tekerlekli sandalye alarak engellilere ulaştırdı. Kermese öğrenci velileri ilgi gösterirken,okul yönetimi de maddi bağışta bulundu. Bu davranış engelli camiasını mutlu etti. Tekerlekli sandalyelere kavuşan engelli vatandaşlar ve aileleri büyük sevinç yaşadı. Engelli vatandaşların aileleri,bu gibi sosyal dayanışma olaylarının devam etmesini temenni etti.

SATILIŞ’TAN TEŞEKKÜR MESAJI

Diyarbakır Engelliler Derneği Başkanı Satılış,bu anlamlı çalışma nedeniyle okul yönetimi ve öğrenci velilerine teşekkür etti. Satılış,”Bizler sadece vesileyiz. Mağdur vatandaşları ve engelli kardeşlerimizi tespit ediyoruz,halkımızın gerekli yardımı yapması için köprü oluyoruz. Tekerlekli sandalye engelli vatandaşlarımızın en önemli ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Bu vesile ile önemli bir ihtiyacı gideren Özel Eflatun Eğitim Köyü yönetimine,öğretmenlerine ve öğrenci velilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: haberyirmibir.com© Copyright 2014 EFLATUN KOLEJİ

Created by inotek

 WEBMAIL GİRİŞ

© Copyright 2014 EFLATUN KOLEJİ - Created by inotek


popüler cevap